ROZRYWKĘ TRAKTUJEMY POWAŻNIE

GAAN EVENT POINT to duet, który doskonale się uzupełnia. Zarażamy zabawą i tańcem, zapraszamy wszystkich do współpracy z nami. Przekonacie się, ze warto!

Ola

dziewczyna od zadań specjalnych. Przez kilkanaście ostatnich lat zdobywała doświadczenie w strukturach korporacyjnych, odpowiadając za realizację budżetów, planowanie i sprzedaż marek modowych. Doskonały organizator, perfekcjonistka. Branża fashion nauczyła ją, by każde wydarzenie było przygotowane perfekcyjnie, zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Nietuzinkowy zmysł estetyki daje pewność, że aranżacje pomieszczeń i realizacje artystyczne będą na najwyższym poziomie. Jej miejsce na Ziemi to Nowy Jork, do którego wraca jak tylko ma możliwość. Zaraża pozytywną energią i pasją do Świata i Ludzi.

Artur

15-to letnie doświadczenie w sektorze rozrywkowym sprawiło, że zna branżę od tzw. podszewki. Zrealizował setki imprez, od eleganckich gali w luksusowych wnętrzach, po imprezy plenerowe w drewnianych domkach pośrodku lasu. Od zawsze związany z teatrem i tańcem. Realizator wielu sztuk teatralnych. Jego adaptacje wystawiane były w Polsce min. na Festiwalu Malta. Stworzył autorski Teatr Kulisy w Poznaniu. Uwielbia dalekie wyprawy rowerowe, jest pasjonatem podróży z plecakiem do nieodkrytych zakątków Świata. To człowiek pełen pasji i życia, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.